View all jobs

Inginer Instalator

Buzau, Romania
Cerințe Minime:
  • Absolvirea unei universități tehnice cu specializare în instalarea sistemelor de alimentare cu apă, canalizare, HVAC;
  • Abilităț de planificare, organizare și coordonare a activităților;
  • Persoană bine organizată cu un spirit analitic dezvoltat și atenție la detalii;
  • Experiență în coordonarea subcontractorilor și a altor părți implicate în proiecte;
  • Comunicare eficientă și abilități puternice de organizare, planificare, coordonare și luare de decizii;
  • Capacitate de analiză și sinteză, orientare către respectarea termenelor și atingerea obiectivelor;
  • Permis de conducere categorie B;
  • Cunoștințe operaționale de bază în Word, Excel și AutoCAD;
  • Cunoștințe minime medii de limba engleză.

Responsabilități:
  • Organizarea activității echipei și coordonarea execuției lucrărilor;
  • Monitorizarea realizării lucrărilor în termen și controlul calității acestora;
  • Asigurarea asistenței tehnice;
  • Asigurarea condițiilor de protecție a muncii și a conformității cu regulile de sănătate și siguranță în muncă;
  • Coordonarea unor activități directe de execuție ale subcontractorilor și furnizorilor de servicii;
  • Administrarea documentelor aferente lucrărilor;
  • Elaborarea documentelor privind planificarea derulării lucrărilor și întocmirea situatiei stadiului acestora;
  • Întocmirea necesarului de materiale pentru lucrări specifice;
  • Monitorizarea utilizării echipamentelor de lucru;
  • Respectarea documentației de execuție și a prescriptiilor tehnice;

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv;
  • Bonusuri de performanță;
  • Prime de sărbători;
  • Decontare transport;
  • Mașină de serviciu;

Powered by