View all jobs

Specialist Ofertare și Decontare, Buzau, Romania Constructii

Buzau, Romania

Specialist Ofertare și Decontare

Obiectiv Principal:

  • Coordonarea și eficientizarea procesului de ofertare și administrarea contractelor.

Responsabilități Esențiale:

  • Analiza cerințelor și specificațiilor tehnice pentru oferte precise.
  • Colaborare cu echipa de proiect pentru informații relevante ofertării.
  • Calcul costuri și estimare resurse necesare proiectelor.
  • Elaborare și prezentare oferte competitive.
  • Monitorizare contracte și clarificare clauze.
  • Verificare și validare facturi și cereri de plată.
  • Comunicare eficientă cu subcontractorii și furnizorii.
  • Participare la întâlniri și negocieri cu clienții.

Cerințe:

  • Educație în domeniul tehnic sau economic.
  • Experiență în ofertare și decontare, preferabil în construcții.
  • Cunoaștere software de devize și Microsoft Project.

Beneficii:

  • Salariu competitiv plus bonusuri de performanță.

Powered by